En Güzel Anlarınızın Şahidiyiz

Boğaz garden ekibi olarak 15 yıllık tecrübemizle Türkiye’de ilk defa sadece kır düğünü ve davet mekanları ile hayallerinize giden yolda en iyi şekilde destek olmak için hizmet vermekdeyiz.


15.000 metre karelik özel tasarlanmış bahçesi bodur ağaçları meyve ağaçları ve muntazam çevre düzenlemesi ile her türlü organizasyonlarınızı yaz kış demeden tüm istekleriniz karşılayabileceğinizde bir kış bahçesiz eşsiz boğaz manzarası ve doğa manzarası ile tüm yolların kesiştiği kanlıcanın en Nadide yeri olarak siz değerli konuklarımız ağırlamakdayız.


1500 kişilik açık kır alana 500 kişilik kapalı kış bahçesi ile en güzel hayallerimizi hayallerin hayallerinizi hayallerimizle birleştirmek evimize hayallerinizde birleştirmek için hizmet vermekte Boğaz Garden ailesi olarak sevgin ve sabrın aynı dengeler içersine yaşanması gerektiğini amaçlamış siz değerli konuklarımızın en iyi şekilde en özel en güzel anılarla yanınızda olmayı amaçlıyoruz.Kapasite


Açık Hava Kapasite 750-1000  
Kapalı Alan Kapasite 750-1000
Yemekli Kapasite 750-1000

Düğün paketleri ve organizasyonu


Boğaz Garden Beykoz’daki birçok rakibi ile eşdeğer kalitede bir mekan. Şık dekorasyonu, kendi mutfağında hazırladığı enfes menü çeşitleri, sahne düzenlemesi, profesyonel müzisyenleri hizmetlerinden sadece bazıları. Aklında en ufak bir soru işareti kalmaması için seni ve düşlerini dinlemeyi hevesle bekliyorlar. İşte düğün paketinde alabileceğin hizmetlerden bazıları:

Düğün pastası
Masa, sandalye süsleme
Gelin yolu süsleme
Misafirlere özel karşılama
Volkan, sis şov
Işık ve akustik ses sistemi
Orkestra ile canlı müzik ve DJ
After party alanı
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Fotoğraf çekimi
Video çekimi
Ücretsiz otopark ve vale
Engelli girişi